Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Maradineva

Скопје

Женски сандали Geox Respira

3800 МКД

0

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: geox respira

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: geox

Состојба: одлично

Боја: зелено

Опис

Женски сандали од брендот Geox respira, преубава резеда боја со бел ѓон и бела штикла, се закопчуваат со ремче на глуждот. Со еден збор совршенство за удобност, елеганција , стил, мода, лесно се комбинираат буквално со се. Носени едно лето , чувани во оригинална кутија и одржувани точно како што е опишано и на кутијата. Изработени од 100 % кожа горниот дел, 100 % кожа внатрешноста и 100 % гума е изработена штиклата, ова е опишано на оригиналната декларација на слика бр. 1 , каде што исто така стои дека се по потекло од Италија. Штиклата е висока 10.50 см, но тоа воопшто не е проблем затоа што се неверојатно удобни и лесни за носење. Купени се во оригинална продавница . Може да се пробаат ако за тоа се договориме. За дополнителни фотографии стојам на располагање.Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа имам попуст. Средби кај Рамстор или во близина на Дајмонд мол. Праќам по Карго на ваша сметка. 078-476-754 слободно јавете се.

Додадено: 15.5.2024

Прегледи: 93