Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Maradineva

Скопје

Женски сандали Biana shoes

600 МКД

0

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: biana shoes

Град: Скопје

Материјали: лак

Ознаки: македонско

Состојба: многу добра

Боја: крем

Опис

Женски сандали крем боја , лаковани од фирмата Biana shoes, со едно ремче напред со ширина од 3 см а на глуждот се закопчуваат со тенко ремче. Сочувани како нови, бојата е летна, одговара да се комбинира и да се носи на работа но исто така и за вечерни излегувања. Штиклата е со висина од 8 см, а дијаметарот на штиклата е 4 см. Стабилно го држат стапалото, удобни се, штиклата има убав пад за да не се заморува ногата. Немаат скриени маани или недостатоци а може да се пробаат ако за тоа се договориме. Средби кај Рамстор или во близина на Дајмонд мол. Праќам по Карго по ваша желба. Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа имам попуст. 078-476-754, слободно јавете се.

Додадено: 7.5.2024

Прегледи: 160