Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Чанти / Чанта за рамо / Женска чанта пудра боја

Maradineva

Скопје

Женска чанта пудра боја

800 МКД

2

Детали за производот

Бренд: .

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: сочувана

Состојба: одлично

Боја: розе

Опис

Женска чанта пудра боја,интересен модел, рачките се обложени со украсни ленти од платно, може да се извадат и да се перат а со тоа не постои можност рачките да се оштетат туку секогаш изгледаат како нови. Изработена е од квалитетен материјал еко кожа, цврста сочувана како нова. Чантата има и подолга рачка со која чантата може да се носи на рамо со димензии од 90 см - 120 см зависно од тоа колкава должина ви одговара. Димензии на чантата: должина 29 см, ширина 14 см, висина 23 см. Се закопчува со патент во исправна состојба а внатрешноста е изработена од памучен материјал кој има повеќе прегради во кој може да се става секакви предмети. Бојата е пудра боја секогаш во мода и лесно може да се усогласи со бојата на кондури или чизми. Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа имам попуст. Средби кај Рамстор, или во близина на Дајмонд мол. праќам по Карго по ваша желба.078-476-754.

Додадено: 3.6.2024

Прегледи: 97