Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Блузи и маици / Кошули / Женска летна кошула Grama

Maradineva

Скопје

Женска летна кошула Grama

400 МКД

0

Детали за производот

Големина: 40

Бренд: grama

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: grama

Состојба: одлично

Боја: шарено

Опис

Женска кошула од грчката фирма Грама, изработена од летен материјал, не пишува од што е изработена но претпоставувам дека е полиестер. Преубав модел, складни бои кои лесно се комбинираат со повеќе бои на панталони , хеланки или здолништа. Кошулата нема класични ракави туку од самата ширина на материјалот слободно паѓа по рамениците и допира до средина на лактот. Може да се проба доколку за тоа се договориме , многу поубаво изгледа во живо од колку опишана со неколку слики. Нема флеки, маани или скриени недостатоци, бидејќи носена е само неколку пати на свечени моменти.Димензии: обем на раменици 40 см, Кошулата е широка 110 см, Должина 60 см. Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа имам попуст. Средби кај Рамстор или во близина на Дајмонд мол. Праќам по Карго по ваша желба. 078-476-754, слободно јавете се.

Додадено: 27.5.2024

Прегледи: 90