Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Versace палто
Versace палто Versace палто Versace палто Versace палто

Versace палто

8900 МКД

Големина: 46

Бренд: versace

Град: Битола

Материјали: 100%волна,100%кожа

Ознаки: како ново

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 144

2

Палто Versace лимитирана серија правена за HM.Палтото е изработено од волнена чоја и 100%кожа.Реверите и ракавите се чиста кожа.Палтото е ново.Одговара на величини 46 и 48.

peculka

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1