Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Капи и шешири Dsquared2 оргинал капа
Dsquared2 оргинал капа
Dsquared2 оргинал капа Dsquared2 оргинал капа Dsquared2 оргинал капа Dsquared2 оргинал капа Dsquared2 оргинал капа

Dsquared2 оргинал капа

800 МКД

Бренд: dsquared2

Град: Битола

Материјали: памук

Ознаки: одлична состојба

Состојба: многу добра

Боја: црно сиво

Додадено: 24.11.2023

Прегледи: 203

1

Dsquared2 оргинал капа. Купена од Италија. Капата е со VINTAGE ефект на места како штепована. Во одлична состојба.

peculka

3
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

1