Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Lina992

Скопје

Обетки

400 МКД

1

Детали за производот

Бренд: avon

Град: Скопје

Материјали: медицински челик

Ознаки: обетки

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Опис

Два пара обетки од Авон. Медицински челик квалитетен кој не потемнува. Накитот не е носени.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 60