Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Аксесоари / Накит / Комплети накит / Обетки и привезок

Lina992

Скопје

Обетки и привезок

600 МКД

3

Детали за производот

Град: Скопје

Материјали: медицински челик

Ознаки: накит

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Опис

Обетки и привезок за ланче од медицински челик кој не потемнува. Комплетот не е носени.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 78