Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Lina992

Скопје

Комплет накит

650 МКД

1

Детали за производот

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: челик

Ознаки: накит

Состојба: ново со етикета

Боја: сиво

Опис

Обетки и ланче со бисерчиња во оригинална кутија. Квалитетен челик кој не потемнува. Купени и не носени.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 82