Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dukseri   5 broja
Dukseri   5 broja Dukseri   5 broja Dukseri   5 broja Dukseri   5 broja Dukseri   5 broja

Dukseri 5 broja

4000 МКД

Големина: M

Бренд: razni

Град: Свети Николе

Материјали: koton

Ознаки: vrvci sliki

Состојба: одлично

Додадено: 23.2.2023

Прегледи: 241

0

Dukserite se obleceni po 2 do 3 pati i se vo odlicna sostojba .Sekoj poedinecno e 850 ili site zaedno 4000 den . Nekoi se m nekoi se s velicina. Prviot e M /RESERVED Vtoriot eur M/ MADMEXT Tretiot L/RESERVED Cetvrtiot S/ LCW CASUAL I petiot S velicina / LC WAIKiKI

DGLazova

0
1

Членот го следат

7

Членот ги следи

0