Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Миленичиња Козметика Шампон Чешле за болви и вошки
Чешле за болви и вошки
Чешле за болви и вошки Чешле за болви и вошки

Чешле за болви и вошки

200 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: метал пластика

Ознаки: хх

Состојба: ново со етикета

Боја: плаво виолетово

Додадено: 19.1.2023

Прегледи: 395

3

Чешле за болви и нечистотии. Долго 14 см. Должина на делот со запци 5,5 см.

mokshat

20
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3