Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mini crn fustan
Mini crn fustan Mini crn fustan Mini crn fustan

Mini crn fustan

900 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: ......

Ознаки: мини растеглив

1
0

Фустанот е во одлична состојба, нема траги на носење. Купен е во Америка, облечен само еднаш. Мини, ја следи фигурата на телото.

Додадено: 13.10.2019 Прегледи: 42

all_about_dress

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2