Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Принт фустан S
Принт фустан  S
Принт фустан  S Принт фустан  S Принт фустан  S

Принт фустан S

1650 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: ......

Ознаки: ......

Додадено: 13.10.2019

Прегледи: 545

4

Фустанот е носен еднаш. Ја следи фигурата на телото и има предобар квалитет.

all_about_dress

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1