Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka кошула со принт
Bershka кошула со принт Bershka кошула со принт Bershka кошула со принт

Bershka кошула со принт

300 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Кочани

Материјали: полиестер памук

Ознаки: bershka кошула

Додадено: 9.3.2021

Прегледи: 479

3

Bershka кошула со принт. Кошулата е во одлична состојба. Носена е , но одлично сочувана. Моделот е краток и има принт.

Sany92

8
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

3