Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Мини houndstooth фустан
houndstooth фустан
houndstooth фустан houndstooth фустан houndstooth фустан houndstooth фустан

houndstooth фустан

650 МКД

Големина: S

Бренд: unknown

Град: Скопје

Материјали: unknown

Ознаки: houndstooth

Додадено: 10.3.2020

Прегледи: 177

1

Жолто-црн houndstooth фустан, има црно копче на левата страна од ролката, еластичен, со кратки ракави

VonVAMP

3
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

111