Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Панталони и хеланки Останато Црвени панталони со цветен принт
Црвени панталони со цветен принт
Црвени панталони со цветен принт Црвени панталони со цветен принт Црвени панталони со цветен принт Црвени панталони со цветен принт

Црвени панталони со цветен принт

300 МКД

Големина: 42

Бренд: max

Град: Скопје

Материјали: вискоза еластин

Ознаки: црвенo панталони

Додадено: 2.1.2021

Прегледи: 622

3

Меки, црвени панталони со цветен принт, се еластични, во одлична состојба Произведени во Кина

VonVAMP

3
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

93