Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Fustan tunika
Fustan tunika

Fustan tunika

300 МКД

Големина: 40

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: bezrakavi fustan pamuk tunika

Додадено: 23.9.2020

Прегледи: 74

0

Ja prodavam ovaa zelena tunika , bisdejki ne mi se dopaga veke, ne e nitu ednas oblecena

IrenaJordanova

12
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

20