Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Женски фармерки
Женски фармерки Женски фармерки

Женски фармерки

250 МКД

Големина: 38

Бренд: soho&jagger new york

Град: Охрид

Материјали: памук еластин

Ознаки: женски фармерки

Состојба: добра

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 51

0

Женски фармерки, носени, во добра состојба, без видливи оштетувања

Zivica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0