Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комбинезони
Комбинезони Комбинезони Комбинезони

Комбинезони

600 МКД

Големина: 36

Бренд: new yorker

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: комбинезони

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 4.4.2022

Прегледи: 256

0

Продавам нови некористени комбинезони, со етикета. Купени од New Yorker. Eлегантни со чипка на делот на рамената. Патент има на задната страна, долг до половина. Купени се 1300ден, ги продавам за 600ден.

Kristina123i

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0