Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна

Ташна

300 МКД

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: tasna canta

Додадено: 4.10.2018

Прегледи: 1142

7

Сосема сочувана ташничка во две бои, со долга и кратка рачка.

Ивана-Иви

6
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

2