Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza
Bluza Bluza

Bluza

150 МКД

Големина: M

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: tr

Додадено: 27.10.2019

Прегледи: 408

0

Siva bluza na rakavite i na strukot ima lastik. Velicina M

Tince.Ni

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

14