Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Preubavo
Preubavo Preubavo Preubavo

Preubavo

600 МКД

Големина: 36

Бренд: nezz

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: nezz

Додадено: 17.12.2019

Прегледи: 607

2

Preubavo fustance novo e ne noseno go kupiv od Albania ne go probav no za zal malo mi e vel. S ili malo M

Sanjickaaaa

8
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

7