Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Спортски обувки / Чизмички / Скроз НОВИ получизми

OdMare

Скопје

Скроз НОВИ получизми

2000 МКД

0

Детали за производот

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: 100% кожа

Ознаки: неносени кожни получизми црни нови

Опис

Скроз НОВИ получизми, необлечени, 100% кожни. Внатре поставени, толи.

Додадено: 26.1.2020

Прегледи: 851