Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Јакни Rossignol машка јакна за скијање
Rossignol машка јакна за скијање
Rossignol машка јакна за скијање Rossignol машка јакна за скијање Rossignol машка јакна за скијање

Rossignol машка јакна за скијање

3000 МКД

Големина: XL

Бренд: rossignol

Град: Скопје

Материјали: polyamid. polyester

Ознаки: rossignol

Додадено: 9.2.2020

Прегледи: 878

1

Машка јакна за скијање, во одлична состојба. Се продава поради тоа што му е голема на сопственикот.

Tamchi

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0