Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Champion komplet trenerki ORIGINAL
Champion komplet trenerki ORIGINAL Champion komplet trenerki ORIGINAL Champion komplet trenerki ORIGINAL

Champion komplet trenerki ORIGINAL

650 МКД

Големина: M

Бренд: champion

Град: Скопје

Материјали: pamuk plish

Ознаки: lila komplet trenerki plishani

Додадено: 8.4.2020

Прегледи: 1482

4

Champion originalni trenerki komplet, gornata e M, a dolnite se S. Pamucni od vnatre a plisani od nadvor. Malku noseni i dobro socuvani.

Kupete^online

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

3