Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер Zara
Џемпер Zara Џемпер Zara

Џемпер Zara

300 МКД

Големина: 40

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: џемпер

Додадено: 10.4.2020

Прегледи: 552

1

Преудобен кафеав џемпер

komsika

9
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

3