Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Коса РЕП
Коса РЕП Коса РЕП Коса РЕП

Коса РЕП

300 МКД

Град: Битола

Материјали: синтетика

Ознаки: додаток коса кафеав реп

Додадено: 5.5.2020

Прегледи: 1023

0

Долг темно кафеав реп. Многу убав додаток, лесно се додава на природниот реп, делува природно, НЕКОРИСТЕН!

mariastavrevska

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0