Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Очила за сонце Тренди нови наочари од Parfois
Тренди нови наочари од Parfois
Тренди нови наочари од Parfois Тренди нови наочари од Parfois Тренди нови наочари од Parfois Тренди нови наочари од Parfois

Тренди нови наочари од Parfois

500 МКД

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: железо злато

Ознаки: casual fancy златни нови тренди

Додадено: 19.8.2020

Прегледи: 778

2

Нови неносени наочари од Parfois. Девојки овие наочари одговараат со многу парчиња облека и лесно се комбинираат. Квалитетни се и неоштетени. Имаат тренди и casual стил и се во супер состојба. Имаат златни рамки и зелени стакла.

outfitsmarija

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0