Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov fustan
Nov fustan

Nov fustan

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: fustan

Додадено: 13.10.2020

Прегледи: 672

1

Fustanot e skroz nov so etiketa. Preubav materijal sto ne se guzva. Prakam i po kargo.

Irence92

53
1

Членот го следат

55

Членот ги следи

17