Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер
Џемпер

Џемпер

350 МКД

Големина: 42

Бренд: //

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Додадено: 14.12.2020

Прегледи: 676

5

Блуза по долги, стандарт величина одговара до 44 број, за ладниве денови е одлична.

AngeliusMarija

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0