Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Капути Тексас палто со апликација
Тексас палто со апликација
Тексас палто со апликација Тексас палто со апликација

Тексас палто со апликација

500 МКД

Големина: M

Бренд: /

Град: Кочани

Материјали: полиестер еластин памук

Ознаки: палто тексас

Додадено: 6.3.2021

Прегледи: 641

1

Тексас палто со апликација со циркони на задниот дел. Палтото е купено во Грција. Носено е , но во многу добра состојба. Тексасот е светол и има две функционални џебиња во предниот дел. Моделот се закопчува со метални копчиња и одговара на величина 38

Sany92

8
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

3