Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Мантил
Мантил Мантил Мантил Мантил

Мантил

600 МКД

Големина: 34

Бренд: esprit

Град: Битола

Материјали: внатрешно-плис надворешно-платно

Ознаки: esprit

Состојба: одлично

Додадено: 6.3.2021

Прегледи: 382

2

Продавам мантил од Esprit. Големина 34. Носен, но зачуван. Цена 700ден.

mari_onka14

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0