Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustancinja
Fustancinja

Fustancinja

200 МКД

Големина: 34

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: xx

Додадено: 7.3.2021

Прегледи: 564

0

Belo mini fustance ,leten fazon, vo super sostojba osven pozadi mal feler( ima slika zatoa evtina cena) 200 den. Kremasto sveceno fustance,likra i saten, sovrseno stoi. Socuvano epten. 500 den. Dvata fustana se XS/ S

JulijaJ

18
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

17