Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Розев фустан H&M
Розев фустан H&M
Розев фустан H&M Розев фустан H&M Розев фустан H&M

Розев фустан H&M

300 МКД

Големина: 36

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: fustan

Состојба: ново без етикета

Додадено: 7.4.2021

Прегледи: 626

1

Фустан од h&m, носен е само еднаш за пригода, буквално нов е само треба да се испегла На линкот може да видите како стои: https://www2.hm.com/en_gb/productpage.0530362001.html

esa1995

39
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

0