Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Chanta
Chanta Chanta Chanta

Chanta

450 МКД

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: kozha eko

Ознаки: chanta

Состојба: многу добра

Додадено: 28.4.2021

Прегледи: 682

6

Mnogu dobro socuvana chanticka od Bershka bez nikakvi ostetuvanja.

Bubyy25

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0