Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Останато Црвен фустан на точки
Црвен фустан на точки
Црвен фустан на точки Црвен фустан на точки Црвен фустан на точки

Црвен фустан на точки

300 МКД

Големина: 38

Бренд: не знам

Град: Скопје

Материјали: жоржет

Ознаки: црвено фустан

Состојба: ново без етикета

Додадено: 4.5.2021

Прегледи: 1035

10

Фустан со точки, необлечен. Праќам по карго.

CocoChanel

118
1

Членот го следат

136

Членот ги следи

56