Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Торбички 300*****Moderna tasnicka Koton
300*****Moderna tasnicka Koton
300*****Moderna tasnicka Koton 300*****Moderna tasnicka Koton 300*****Moderna tasnicka Koton 300*****Moderna tasnicka Koton 300*****Moderna tasnicka Koton

300*****Moderna tasnicka Koton

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: koton

Состојба: многу добра

Додадено: 8.5.2021

Прегледи: 1025

16

Mala okrugla tasnicka, crna so zlatno sindzirce, bez tragi na nosenje, dali dva pati e nosena, kako nova, mala ama zbira mnogu

Dijana2016

143
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

12