Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan Orsay M  Nov!
Fustan Orsay M  Nov! Fustan Orsay M  Nov! Fustan Orsay M  Nov! Fustan Orsay M  Nov! Fustan Orsay M  Nov!

Fustan Orsay M Nov!

500 МКД

Бренд: orsay

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: orsay

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 1.7.2020

Прегледи: 1213

6

Oblecen ednas na 2-3 saati, nema tragi od nosenje. Cenata e so popust i e fiksna

Dijana2016

143
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

12