Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
MANGO svecen fustan
MANGO svecen fustan MANGO svecen fustan MANGO svecen fustan MANGO svecen fustan MANGO svecen fustan

MANGO svecen fustan

400 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: fustan svecen

Состојба: многу добра

Боја: црно златно

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 322

0

Mango svecen fustan Celiot e svetkav Pozadi interesno napraven so otvor na grbot Nosen samo vo edna prilika Vel L Struk 42 cm Dolz na fustan 89 cm

nakitce

315
0

Членот го следат

126

Членот ги следи

0