Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
MANGO svecen fustan - vel L
MANGO svecen fustan - vel L MANGO svecen fustan - vel L MANGO svecen fustan - vel L MANGO svecen fustan - vel L MANGO svecen fustan - vel L

MANGO svecen fustan - vel L

400 МКД

Големина: L

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: fustan svecen

Состојба: многу добра

Боја: црно златно

Додадено: 14.5.2023

Прегледи: 504

2

Mango svecen fustan Celiot e svetkav Pozadi interesno napraven so otvor na grbot Nosen samo vo edna prilika Vel L Struk 42 cm Dolz na fustan 89 cm

nakitce

315
0

Членот го следат

126

Членот ги следи

0