Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna od antilop
Jakna od antilop Jakna od antilop Jakna od antilop Jakna od antilop

Jakna od antilop

950 МКД

Големина: 34

Бренд: lokalen

Град: Скопје

Материјали: antilip

Ознаки: crnajakna antilop

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 2.12.2023

Прегледи: 153

0

Crna jakna od antilop, strukirana, krop.

ormarchewoman

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0