Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

200 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: долг летен фустан

Состојба: ново без етикета

Додадено: 20.5.2021

Прегледи: 294

1

Портокалов,долг,летен фустан.Никогаш не носен.

Emaa22111

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0