Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M Машки шорцеви XS
H&M Машки шорцеви XS H&M Машки шорцеви XS H&M Машки шорцеви XS H&M Машки шорцеви XS H&M Машки шорцеви XS

H&M Машки шорцеви XS

150 МКД

Големина: 34

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: h&m, машки, шорцеви

Состојба: многу добра

Додадено: 1.6.2021

Прегледи: 356

0

Облечени неколу пати но се многу добро зачувани. Величина XS. Должина 53 см, ширина 36 см.

martej

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

6