Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Маичка за слабеење Hot Shapers
Маичка за слабеење Hot Shapers Маичка за слабеење Hot Shapers Маичка за слабеење Hot Shapers

Маичка за слабеење Hot Shapers

399 МКД

Големина: M

Бренд: hot shapers

Град: Скопје

Материјали: neotex

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Додадено: 2.6.2021

Прегледи: 435

2

Nova maicka Hot Shapers za slabeenje. Pisuva L no povekje e kako za M velicina. Vo originalno pakuvanje, nikogas ne e nosena. Kupena mnogu poskapo

LoveFashion112

10
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

5