Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан (нов)
Фустан (нов) Фустан (нов) Фустан (нов)

Фустан (нов)

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan

Состојба: ново без етикета

Додадено: 28.6.2021

Прегледи: 114

2

Фустан со долги ракави има тенок материјал и величината е стандард, растеглив е. Нов не носен.

helena2

0
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

127