Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ФАРМЕРКИ ZARA
ФАРМЕРКИ ZARA

ФАРМЕРКИ ZARA

500 МКД

Големина: 44

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: zara

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво

Додадено: 13.7.2021

Прегледи: 274

1

Zara MOM крој темни фармерки величина 44!

Tiffany

4
0

Членот го следат

36

Членот ги следи

0