Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet
Komplet Komplet Komplet Komplet Komplet

Komplet

1000 МКД

Бренд: avon

Град: Скопје

Материјали: polyester. ekokoza.

Ознаки: avon. koton.

Состојба: добра

Додадено: 16.7.2021

Прегледи: 830

1

Koristeni canti, rozevata i zelenata od avon, crnata od koton Paricnikot od avon, malata plik Yashica isto od avon, taa e nova Gi prodavam site zaedno komplet

RossyRossy

9
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3