Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
тексас сако
тексас сако тексас сако тексас сако тексас сако

тексас сако

400 МКД

Големина: 54

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: темен тексас

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 15.8.2021

Прегледи: 66

0

Тексас сако, многу малку носено, добро сочувано

mashki-plakar

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0