Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан

Фустан

200 МКД

Бренд: hh

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: fustan

Состојба: многу добра

Додадено: 19.8.2021

Прегледи: 444

1

Фустанче од лесен материјал со убав принт. На струкот е со ластик. Нема маани. Величина S/M.

123***

99
0

Членот го следат

50

Членот ги следи

0