Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици Springfield оригиначна маичка za машки
Springfield оригиначна маичка za машки
Springfield оригиначна маичка za машки

Springfield оригиначна маичка za машки

400 МКД

Големина: XL

Бренд: sprigfield

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: маичка

Состојба: многу добра

Боја: темно зелено

Додадено: 22.8.2021

Прегледи: 359

1

Убава маичка за да излезеш во град, купена од познатата марка Springfield

Martin35

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

8